Tarifeler
KARTALCELL Her Yöne 1000 Tarifesi

KARTALCELL HerYöne1000 Tarifesi
Faturalı bireysel KARTALCELL HerYöne1000 Tarifesi ile ayda sadece 59 TL ödeyerek her yöne doğru 1.000 dakika konuşma süresi kazan. 

Üstelik tüm yönleri dakikası 40 Kr üzerinden ara. 

HERYÖNE 1000 TARİFESİ
Aylık Ücret (TL) 59 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne

41,5 Kr / dk

SMS 41,5 Kr / SMS
 Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.
 

Fatura döneminizde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan toplam sürenizi, SES yazıp 6000'a SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Dakika sorgulama servisinden alınan her bilgi mesajı ücretsizdir. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Her yöne aralamalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, KARTALCELL Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servislerkısımlarından ulaşabilirsiniz.

Tarifenizde, 444 ile başlayan* aramaların yurt içi ücretlendirmesi görüşme başına 40 kuruştur.

* Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 444 0 903 ve 903 KARTALCELL Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.